dir="rtl"> ملاقات شماری از بزرگان، متنفذین، علما و نمایندگان محلی مردم ولسوالی جاغوری ولایت غزنی با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی | Civil Aviation Authority of Afghanistan

ملاقات شماری از بزرگان، متنفذین، علما و نمایندگان محلی مردم ولسوالی جاغوری ولایت غزنی با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی

داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی، قبل از ظهر امروز دوشنبه با شماری از بزرگان، متنفذین، علما و نمایندگان محلی ولسوالی جاغوری ولایت غزنی در دفتر کارش دیدار و گفتگو کرد. در این ملاقات، بزرگان ولسوالی جاغوری ضمن اظهار سپاس و قدردانی از تلاش‌های رئیس و رهبری اداره هوانوردی ملکی در زمینه ساخت و اعمار میدان هوایی جاغوری؛ در رابطه به مشکلات مردم از ناحیه رفت‌وآمد صحبت نموده و خواستار اعمار ترمینال مجهز برای میدان هوایی جاغوری و تسریع روند کاری اداری و تدارکاتی پروژه توسعه خط رنوی میدان هوایی متذکره گردید.


داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی ضمن تشریح کارهای انجام‌یافته؛ گفت که ایجاد و توسعه میدان‌های هوایی ولایات کشور از اولویت‌های کاری این اداره می‌باشد که پروسه تدارکاتی پروژه توسعه خط رنوی میدان هوایی متذکره به طول 500 متر و همچنین اعمار و ساخت ساختمان ترمینال و اداری این میدان هوایی نهایی گردیده و به‌زودی به داوطلبی سپرده می‌شود.
قابل‌ذکر است که میدان هوایی جاغوری یک میدان محلی برای حل مشکلات مردم در حالات اضطراری است که به طول 1200 متر به‌طور خامه اعمار گردیده است.

آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
20 اسد 1399