dir="rtl"> مراسم ختم قرآن‌کریم و فاتحه‌خوانی به مناسبت وفات استاد شهیدالله سنگین، هماهنگ‌کنندۀ پروژه‌های ملی از طرف سازمان (UNOPS) در اداره هوانوردی ملکی | Civil Aviation Authority of Afghanistan

مراسم ختم قرآن‌کریم و فاتحه‌خوانی به مناسبت وفات استاد شهیدالله سنگین، هماهنگ‌کنندۀ پروژه‌های ملی از طرف سازمان (UNOPS) در اداره هوانوردی ملکی

این مراسم بعد از ظهر امروز در مسجد اداره هوانوردی ملکی با حضور معین وزارت کار و امور اجتماعی شهدأ و معلولین، رهبری اداره هوانوردی ملکی، رئیسان و کارمندان این اداره برگزار گردید.

بعد از ختم قرآن‌کریم و دعا به روح شهیدالله سنگین، داکتر محمدقاسم وفایی‌زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی طی سخنرانی ای از کارنامه‌ها، دست‌آوردها و نقش‌آفرینی وی یادهانی کرد.
سپس غلام حیدر جیلانی، معین وزارت کار و امور اجتماعی شهدأ و معلولین نیز به نماینده‌گی از خانوادۀ شهیدالله سنگین سخنرانی نموده، از احساس همدردی رهبری و کارمندان اداره هوانوردی ملکی ابراز سپاس و امتنان نمود.
استاد شهیدالله سنگین، 32 سال قبل در ولایت پروان زاده شد. او تحصیلات عالی خود را الی درجه ماستری در کشور هند فراگرفته و در سمت‌هایی همچون استادی پوهنتون، کارشناس مشاوریت اقتصادی ریاست‌جمهوری، کارشناس ارشد مدیریت پروژه‌ها و هماهنگ‌کننده پروژه‌های ملی سازمان (UNOPS) در اداره هوانوردی ملکی فعالیت کرد. سرانجام در روز جمعه 15 قوس 1399 آسمانی شد و به حق پیوست.
آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
19 قوس 1399
ــــــــــــــ