dir="rtl"> پایان یک دور تلاش صادقانه برای خدمت | Civil Aviation Authority of Afghanistan

پایان یک دور تلاش صادقانه برای خدمت

۱۵ حمل ۱۴۰۰
امروز با منظوری استعفایم از سوی جلالتمآب رئیس جمهور، رسما ماموریت من بعنوان رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی افغانستان پایان یافت.
در مدت تصدی مسئولیت رهبری سکتور هوانوردی ملکی با وجود موانع، مشکلات، چالشها و محدودیت های بسیار، برای بهبود خدمات و معیاری سازی سکتور هوانوردی ملکی و مدیریت موثر میدان های هوایی و کنترل حریم فضایی کشور مجدانه تلاش نمودم و اقدامات بنیادینی را با همکارانم انجام دادم.
میدانم پس از چهار دهه جنگ و ویرانی، حاصل کار و تلاش و اصلاحات هر چی بیشتر باشد، در برابر نابسامانی و مشکلات باقی مانده اندک می نماید و حق میدهم به انانیکه کار و تلاش من را کافی و لازم ندانند. پروژه ها و برنامه های زیادی را آغاز کردیم، بسیاری از آنها به پایه اکمال رسید و بسیار دیگر نیز یا نا تکمیل ماند یا در هر حال برنامه سازی.
اما مطمئنم نهاد سازی صورت گرفته در این دوره خدمت، با کنار رفتن من آسیب نمی بیند و ظرفیت لازم برای ایجاد تداوم مثبت بوجود آمده است.
لازم میدانم از حمایت و اعتماد شخص جلالتمآب رئیس جمهور، و رهبری حکومت ابراز قدر و سپاس نمایم.
از همه همکاران عزیزم در اداره هوانوردی ملکی که هسته و بدنه اصلی مدیریت هوانوردی کشور را تشکیل می‌دهند صمیمانه ابراز تشکر نمایم. همه شان را بابت تعهد و کار و پیکار مدام شان دوست دارم و برای تک تک شان آرزوی موفقیت دارم.
به قضاوت مردم نسبت به کارکرد خودم احترام می گذارم و مطمئنم قضاوت مردم و تاریخ عادلانه و منصفانه خواهد بود.
حال فرصتی برای برگشت به فعالیت علمی و فرهنگی و کار با مردم برایم فراهم شده است و برای وطن و مردم در عرصه متفاوت کار خواهم نمود.
من به عاقبت سبز باور دارم
چون تکیه بران کاج تناور دارم
داکتر محمد‌قاسم وفایی زاده