dir="rtl"> جلسه آنلاین اداره هوانوردی ملکی با قوماندانی نیروهای حمایت قاطع، سفارت امریکا، وزارت دفاع کشور و شورای امنیت ملی برگزار شد | Civil Aviation Authority of Afghanistan

جلسه آنلاین اداره هوانوردی ملکی با قوماندانی نیروهای حمایت قاطع، سفارت امریکا، وزارت دفاع کشور و شورای امنیت ملی برگزار شد

جلسه اداره هوانوردی ملکی با قوماندانی نیروهای حمایت قاطع، سفارت امریکا، وزارت دفاع کشور و شورای امنیت ملی بعدازظهر روز سه‌شنبه به‌صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه، در مورد انتقال مسئولیت‌های میدان‌های هوایی از نیروهای حمایت قاطع به اداره هوانوردی ملکی و مدیریت میدان‌های هوایی که استفاده مشترک ملکی و نظامی از آن‌ها صورت می‌گیرد و همچنین در مورد چگونگی استفاده از میدان‌های هوایی و عملیات در میدان‌های هوایی بحث و صحبت همه‌جانبه صورت گرفت.


در این نشست، فیصله شد تا یک کمیته کاری مشترک از جوانب نهادهای ذیدخل جهت مدیریت بهتر پروسه انتقال مسئولیت‌ها از نیروهای حمایت قاطع به دولت افغانستان و بررسی نیازمندی‌ها ایجاد گردد.
داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی در این جلسه، ضمن اظهار سپاس و قدردانی از همکاری‌های همیشگی نیروهای حمایت قاطع و سفارت امریکا در میدان‌های هوایی کشور، بر هماهنگی بیشتر جهت مدیریت میدان‌های هوایی کشور تأکید نمود.

آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
22 اسد 1399