dir="rtl"> ملاقات تودیعی جلالتمآب رئیس جمهور و برخی دیگر از اعضای رهبری دولت با کاروان حجاج افغان | Civil Aviation Authority of Afghanistan

ملاقات تودیعی جلالتمآب رئیس جمهور و برخی دیگر از اعضای رهبری دولت با کاروان حجاج افغان

جلالتمآب محمد‌ اشرف غنی رئیس‌ جمهوری اسلامی افغانستان، شام روز شنبه 23 سرطان، در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی با نخستین کاروان حجاج که عازم بیت الله شریف بودند، دیدار تودیعی کرده و از آنان خواست که در جریان مراسم حج، برای برقراری صلح و ثبات دایمی در کشور به درگاه خداوند متعال دعا نمایند.
در این مراسم شماری از وزرای کابینه، محمود شاه حبیبی رئیس اداره هوانوردی ملکی و مسوولان میدان هوایی بین المللی حامد کرزی نیز حضور داشتند.


جلالتمآب رئیس جمهور غنی ضمن تبریکی به حجاج افغان، گفت: شما خوشبخت هستید که یکی از ارکان مهم دین مبارک اسلام را ادا می کنید.
وی خطاب به آنان افزود که آرزو دارم این موضوع برای تان روشن شده باشد که حکومت خدمتگار مردم است و روزهای که حکومت، خود را فوق‌العاده و جدا از مردم می پنداشت، گذشته است.
جلالتمآب رئیس جمهور خاطرنشان کرد که شما در یک زمان ویژه به بیت الله شریف می روید که علمای سعودی، افغان و جهان اسلام مشترکاً با تمام قوت از صلح در افغانستان حمایت بی مانند کردند.
گفتنی است که رهبری و کارمندان اداره هوانوردی ملکی به رهبری دولت، هم وطنان عزیز به خصوص کاروان حجاج اطمینان می دهد که هرچهار میدان هوایی بین المللی کشور چه از نظر اداری و چه از نظر عملیاتی برای انتقال کاروان حجاج آماده بوده و به صورت تمام وقت در چند شیت کاری آماده خدمت می باشند.

آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
24 سرطان 1397