dir="rtl"> دیدار رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی با والی فراه و گفتگو روی افتتاح میدان هوایی این ولایت | Civil Aviation Authority of Afghanistan

دیدار رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی با والی فراه و گفتگو روی افتتاح میدان هوایی این ولایت

کپتان حامد ظاهر رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی کشور با محمد آصف ننگ والی فراه در دفتر کارش دیدار و ملاقات کرد.
در این ملاقات کپتان حامد ظاهر ضمن خوش آمدید گویی به محمد آصف ننگ والی محترم فراه از مردم و هم طنان ساکن در این ولایت جویای احوال شد.
بعد از آن محمد آصف ننگ والی فراه صحبت کرده و از ریاست عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی و تلاش های هیات رهبری و کارمندان این اداره در زمینه اعمار میدان هوایی ولایت فراه اظهار سپاس و قدردانی کرد.
او گفت که مردم ولایت فراه از اکمال کار ساخت میدان هوایی این ولایت خرسند اند و انتظار دارند که به زودی این میدان به روی ترافیک هوایی و پروازهای داخلی باز شود.
سپس کپتان حامد ظاهر رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی کشور گفت که اداره مستقل هوانوردی ملکی به عنوان رهبری کننده نظام هوانوردی ملکی افغانستان، متعهد است که برای عرضه خدمات بهتر و تسهیل امکانات برای هموطنان عزیز در عرصه ترانسپورت هوایی و مسافرت شان تلاش کند.
او افزود که ساخت و اعمار چندین میدان هوایی در شماری از ولایت های دور دست زمینه بهتر را برای مسافرت هموطنان عزیز و نقل و انتقالات کالاهای تجارتی فراهم کرده و از این رهگذر فرصت های تازه ای را برای رشد اقتصاد هموطنان عزیز و اقتصاد ملی کشور مساعد ساخته است.
کپتان ظاهر تصریح کرد که ساخت میدان هوایی فراه نیز یکی از کارهای مهم این اداره است که به زودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود تا مردم شریف ولایت فراه و سایر هم وطنان گرامی از آن استفاده کنند.
گفتنی است که کار اعمار میدان هوایی فراه تکمیل شده و به تاریخ 10 سپتامبر افتتاح و بروی ترافیک هوایی و پروازهای داخلی باز خواهد شد.
آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
تلفن: 0794372002