dir="rtl"> ملاقات رئیس شورای ولایتی غور با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی | Civil Aviation Authority of Afghanistan

ملاقات رئیس شورای ولایتی غور با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی

ملاقات رئیس شورای ولایتی غور با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی و بحث روی چگونگی بازسازی و ترمیم خط رنوی میدان هوایی این ولایت
داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی با فضل الحق احسان رئیس شورای ولایتی غور، عبدالرحمن عطشان، معاون شورای ولایتی و عبدالحمید ناطقی عضو شورای ولایتی این ولایت دیدار و گفتگو نمود.


در این دیدار، رئیس شورای ولایتی ولایت غور، ضمن اظهار سپاس و قدردانی از همکاری‌های همیشگی اداره هوانوردی ملکی، در مورد مشکلات ترانسپورتی در این ولایت اشاره نموده و گفت خط رنوی میدان هوایی این ولایت به دلیل عدم حفظ و مراقبت و بی‌توجهی آسیب‌دیده و اگر به‌زودی این میدان بازسازی نشود، به دلیل ترک‌های زیاد، نشست و بر خواست طیارات در این میدان با مشکل روبرو می‌شود. همچنین رئیس شورای ولایتی غور به خاطر نداشتن ماشین اکسری خواهان توجه جدی اداره هوانوردی ملکی در این زمینه گردید.
رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی، ضمن خوش‌آمدید و تشریف آوری رئیس شورای ولایتی و همراهانشان به اداره هوانوردی ملکی و با تأیید مشکلات یادشده گفت که در این زمینه توجه جدی نموده و اقدامات عملی را انجام می‌دهد. رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی به رئیس پلان و تطبیق پروژه‌ها و رئیس امنیت هوانوردی ملکی هدایت داد تا به اسرع وقت به این مشکلات رسیدگی نمایند.
آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
۸ حوت ۱۳۹۸