dir="rtl"> دیدار رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی با اتشه هوایی هند مقیم کابل | Civil Aviation Authority of Afghanistan

دیدار رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی با اتشه هوایی هند مقیم کابل

داکتر محمد قاسم وفایی زاده رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی قبل از ظهر امروز (سه شنبه) با شرهد پسریچا اتشه هوایی کشور دوست هند، مقیم کابل دیدار کرد. در این دیدار اتشه هوایی هند، ضمن تبریکی تقرر داکتر وفایی زاده به سمت ریاست عمومی اداره هوانوردی ملکی گفت که کشور متبوع اش (هند) همکاری هایش را با افغانستان ادامه می دهد. در مقابل رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی از حسن نیت کشور دوست هند در قبال افغانستان تشکر کرد. او تصریح کرد که اداره هوانوردی ملکی در راستای گسترش خدمات ترانسپورت هوایی تلاش هایش را شدت بخشیده و در چهارچوب امضای موافقت نامه های دوجانبه این برنامه ها را عملی و زمینه را برای رشد، بهبود و گسترش خدمات ترانسپورت هوایی فراهم کرده/ می کند.
ریس اداره هوانوردی ملکی از جانب هندی خواست تا شرکت های هوایی این کشور پرواز های شان را به افغانستان از سر بگیرند و نباید نسبت به مسافرین که از آنها تکت گرفته بی تفاوت باشند. وی ضمنا اظهار امیدواری نمود که مشکل موجود میان هند و پاکستان بزودی حل شود و جریان ترافیک هوایی به حالت نرمال برگردد.


ریس اداره هوانوردی ضمن اظهار تاثر از جان دادن یک تن از هموطنان در داخل طیاره بدلیل دوری مسافت و طولانی بودن ساعت پرواز و نداشتن داروی مورد نیاز، خاطر نشان نمود که هوانوردی ملکی و مسافرین آن نباید قربانی مشکلات سیاسی شوند.

آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
۲۱ حوت ۱۳۹۷