dir="rtl"> ملاقات والی ولایت پکتیکا، نماینده مردم پکتیکا در شورای ملی و بعضی از بزرگان این ولایت با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی | Civil Aviation Authority of Afghanistan

ملاقات والی ولایت پکتیکا، نماینده مردم پکتیکا در شورای ملی و بعضی از بزرگان این ولایت با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی

داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی قبل از ظهر امروز چهارشنبه با داکتر مجیب الرحمن څمکنی، والی ولایت پکتیکا، خالد اسد، نماینده مردم ولایت پکتیکا در شورای ملی و تعدادی از بزرگان این ولایت در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.
در این ملاقات، ضمن بحث در مورد مشکلات رفت‌وآمد مردم ولایت پکتیکا از طریق ترانسپورت زمینی، در مورد توسعه و انکشاف و تأسیسات جدید و همچنین در مورد شروع پروازها به این ولایت بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.


داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس اداره هوانوردی ملکی پس از استماع صحبت‌های دیدارکنندگان، گفت که توسعه و انکشاف و ایجاد میدان‌های هوایی کشور از اولویت‌های کاری این اداره می‌باشد. رئیس اداره هوانوردی ملکی به نصرت‌الله تاج، رئیس پلان و تطبیق پروژه‌ها هدایت داد تا با تیم تخنیکی این ریاست، میدان هوایی شرنه را موردبررسی قرار داده و در اسرع وقت گزارش خود را ارائه نماید. همچنین داکتر محمدقاسم وفایی زاده در این دیدار، به رئیس عمومی میدان‌های هوایی و رئیس هواشناسی این اداره به خاطر شروع پروازها به ولایت پکتیکا هدایات لازم داد.

آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
22 اسد 1399