dir="rtl"> پیام تبریکی هیات رهبری اداره مستقل هوانوردی ملکی به مناسبت هشتم مارچ روز بین المللی همبستگی زنان جهان | Civil Aviation Authority of Afghanistan

پیام تبریکی هیات رهبری اداره مستقل هوانوردی ملکی به مناسبت هشتم مارچ روز بین المللی همبستگی زنان جهان

هیات رهبری و کارمندان اداره مستقل هوانوردی ملکی، هشتم مارچ روز جهانی همبستگی زنان جهان را به عموم زنان به خصوص کارمندان زن این اداره تبریک و تهنیت عرض می کند.
بدون شک زنان در تمام عرصه ها از جمله عرصه سیاست و مدیریت نقش مهم و ارزنده داشته که بدون توجه به آن نمی توان یک جامعه مرفه و انکشاف یافته را تصور کرد.


هیات رهبری اداره مستقل هوانوردی ملکی خرسند است که همه ساله در حالی از روز جهانی زن تجلیل می شود که با گذشت هر سال زنان افغانستان با تحمل رنج ها و مشقت های فراوان، پیشرفت های تازه و بیشتری را نصیب می شوند و از راه تحصیلات و تلاش سعی می کنند تا در راه خدمت به مردم و وطن، در نهادهای رسمی دولتی و غیر دولتی شامل کار شوند.
بدون شک حضور گسترده زنان در نهادهادی دولتی، تحصیلی و در عرصه سیاست و فرهنگ محصول تلاش ها و تعهدات آنان در قبال مردم و جامعه شان است. تحولات مثبت چند سال اخیر در تمام عرصه ها بخصوص در عرصه جندر و تساوی جنسیتی در عرصه های اداری و سیاسی کشور، امیدوار کننده است و می تواند نقش مهم و تاثیرگذار در بازسازی افغانستان داشته باشد.
هیات رهبری اداره مستقل هوانوردی ملکی با درک نقش مهم زنان در تمام عرصه ها بخصوص عرصه مدیریت و کار در نهادهای رسمی، متعهد است تا با تطبیق پلان و پالیسی ملی جندر، از تحصیل و توانایی زنان در بخش های مختلف مربوط به هوانوردی استفاده کرده و نقش و جایگاه آنان را در عرصه مدیریتی در تشکیلات این اداره تقویت کند.

با احترام
محمود شاه حبیبی
رئیس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی
8 مارچ 2018- کابل