dir="rtl"> ملاقات معاون والی، رئیس شورای ولایتی و تعدادی از نمایندگان و بزرگان مردم ولایت غور با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی و بحث روی چگونگی بازسازی و ترمیم خط رنوی و توسعه میدان هوایی این ولایت | Civil Aviation Authority of Afghanistan

ملاقات معاون والی، رئیس شورای ولایتی و تعدادی از نمایندگان و بزرگان مردم ولایت غور با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی و بحث روی چگونگی بازسازی و ترمیم خط رنوی و توسعه میدان هوایی این ولایت

حبیب‌الله رادمنش، معاون والی ولایت غور، فضل الحق احسان، رئیس شورای ولایتی، گلزمان خان، نایب وکیل مردم غور در ولسی جرگه و تعدادی از بزرگان این ولایت، امروز با داکتر محمدقاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار، معاون والی ولایت غور و رئیس شورای ولایتی این ولایت، ضمن اظهار سپاس و قدردانی از همکاری‌های همیشگی اداره هوانوردی ملکی، در مورد مشکلات ترانسپورتی زمینی و مشکلات امنیتی راه‌ها و مسیرهای منتهی به ولایت غور اشاره نموده و خواهان ترمیم خط رنوی و توسعه میدان هوایی ولایت غور شدند. همچنین این بزرگان، به خاطر نداشتن ماشین اکسری در میدان هوایی متذکره، خواهان توجه جدی اداره هوانوردی ملکی در این زمینه گردید.
رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی، ضمن خوش‌آمدید و تشریف آوری معاون والی و رئیس شورای ولایتی و همراهانشان به اداره هوانوردی ملکی و با تأیید مشکلات یادشده گفت که در این زمینه توجه جدی نموده و اقدامات اساسی را روی دست خواهد گرفت. در این دیدار، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی به رئیس پلان و تطبیق پروژه‌ها و رئیس امنیت هوانوردی ملکی هدایت داد تا به اسرع وقت به این مشکلات رسیدگی نمایند.
آمریت اطلاعات و ارتباط عامه
27 میزان 1399