dir="rtl"> والی و تعدادی از نمایندگان ولایت زابل در شورای ملی به‌منظور انکشاف و توسعه میدان هوایی این ولایت با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی دیدار نمودند. | Civil Aviation Authority of Afghanistan

والی و تعدادی از نمایندگان ولایت زابل در شورای ملی به‌منظور انکشاف و توسعه میدان هوایی این ولایت با رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی دیدار نمودند.

7 حمل 1400
امروز شنبه، جنرال احمد‌گل رسولی، والی ولایت زابل، عبدالقادر قلاتوال و زهرا توخی نمایندگان مردم این ولایت در شورای ملی با داکتر محمد قاسم وفایی زاده، رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی؛ در حالی که حسیب الله سروش، معین پلان و پالیسی این اداره نیز حضور داشتند، دیدار و گفت‌وگو نمودند.
در این ملاقات، والی و نمایندگان ولایت زابل، در مورد وضعیت فعلی میدان هوایی آن ولایت، مشکلات مردم و ناامنی های موجود در مسیر و راه های منتهی به این ولایت صحبت نموده و از رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی خواستار هرچه عاجل انکشاف و توسعه میدان هوایی ولایت زابل و شروع پرواز های ملکی و مسافربری به این ولایت شدند.
رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی ضمن خوش آمد گویی و پاسخ مثبت به خواسته های دیدار کنندگان، در مورد توسعه و انکشاف میدان های هوایی کشور و مشکلات و چالش های فرارو صبحت نموده و اطمینان داد که کار سروی میدان هوایی این ولایت تمام شده و کار دیزاین آن توسط تیم تخنیکی این اداره آغاز می‌گردد. وی افزود، یکی از اولویت های اساسی این اداره توسعه و انکشاف و معیاری سازی میدان های هوایی کشور است.
قابل ذکر است که در این دیدار، داکتر محمد قاسم وفایی زاده به خاطر توسعه میدان هوایی این ولایت، هدایات لازم را به رئیس پلان و کارمندان ذیربط این اداره داد
آمریت اطلاعات و ارتباط عامه